darıca nakliyecileri

Üretim ve sanayi bakımından oldukça değerli bir bölge olan Darıca bölgesinin nakliyat ihtiyaçları için geçmişten günümüze faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Dediğimiz gibi üretimin olduğu kısımlarda nakliye ihtiyacı üst düzeydedir. Buna yönelik yürüttüğümüz çalışmalarda yenilenen araç filosu ve donanımları ile Darıca Nakliyat ihtiyacı olan bütün iş ortaklarımıza kurumsal çözümler sunarak en güvenli nakliye planlamasını sağlıyoruz. Güvensiz bir nakliye bütün olumsuzlukları birlikteliğinde getirmektedir. Olası risklerde alternatif çözüm bulundurulmaması canınızı sıkabilir, ekstra maliyet oluşumlarına sebep olabilir. Şirketimiz tamamen teknolojiden ilham alarak bir çok aksiliğe kolayca yön verebilmektedir.

Darıca Nakliyat Araç Filosu

2002 yılında çıktığımız bu yolda Darıca bölgesinde kısıtlı sayıda araç filosu ile hizmet verirken şuan sayısı 90 olan araç filomuz ile yurt geneli dağıtım, nakliyat isteklerinde müşterilerimize sorunsuz hizmetler sunarak olumlu geri dönüşler almaktayız. Sunduğumuz taşıma hizmetleri ne kadar yeterli ne kadar güvenli olursa sizlerle aramızda ki bağ da o kadar kuvvetli seyrediyor. Kötü bir taşımacılık firması ile çalışmayı kimse istemez. Günümüz de en çok baş ağrıtan konu nakliyat şirketlerinin ilgisizliğidir. Firma seçimlerinizi kurumsal yönde yapmanız size bir çok avantaj katacak ve sürekli karşınızda bir ilgili bulmanızı sağlayacaktır.

darıca nakliyat ambarı

Darıca’da nakliyat hizmeti almak şahıs ya da şirketlere her tür ürün taşımacılığı konusunda lojistik destek veriyoruz. Taşıdığımız yüklerde en uygun olduğu aracı belirleyerek gideceği ile ya da ilçeye teslimatını güvenle sağlıyoruz. İstanbul ve Kocaeli gibi bölgemizde ki bazı bölgelere aynı gün içerisinde teslimat yapılabilmekte. Evet doğru duydunuz. Aynı gün, hatta saatler içerisinde teslimat imkanı sağlıyoruz. Çoğu nakliyat şirketi yakın bir mesafeye bile 2 gün içerisinde teslimat bilgisi veriyor. Bu tür konularda Darıca Nakliye sirkülasyon biçimi hızlı olan bir taşıma şirketi ile çalışmanızı öneriyoruz. Aksi taktirde bir çok problem ile karşılaşabilirsiniz. Bazı durumlarda karşınızda ilgili birini bile bulamamanız mümkün.

Darıca Ambar Çalışma Sistemi

Anlık olarak ilettiğiniz ambar ve ya nakliyat taleplerinizde merkez depo ve garajımız olan Gebze’den aracınız yönlendirilmektedir. Yükün en güvenli taşınabileceği araç belirlemesi siz ve ekip arkadaşlarımız tarafınca bilgi alış verişi ile sağlanır. Uzman ekip arkadaşlarımız sizlere her zaman en doğru bilgiyi tüm şeffaflığı ile aktarır. Doğru bilgilendirme ile en güvenli nakliye planı elde edilip sorunsuz nakliye hizmetine sahiplik edinirsiniz. Unutmayın ki sizler için en mükemmel olanı sizlere sunmak ile görevliyiz.

Darıca Ambar ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Farklı illere göndermek istediğiniz fakat bir aracı doldurmayacak ürünleriniz için ambar yüklemelerini öneriyoruz. Günümüzde ambar taşımacılığı fazla maliyet ödemekten kaçınan bir çok kişi tarafından aktif bir biçimde tercih edilmektedir. Ambar yüklemelerde yükün boyut ve ağırlığına göre fiyatlandırma yapılır. Bu taşıma sisteminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus ürünün bir araçtan diğer bir araca koyulmaması yani aktarma yapılmamasıdır. Aktarma yapılan yüklerde çoğunlukla hasar meydana gelerek yük sahibini üzmektedir.

darıca nakliyeci

Engel sayılabilecek bütün olumsuzlukları ortadan kaldırarak ve tam güvenceli taşıma hizmetleri sunarak bir çok Darıca Nakliye Firmaları arasından sıyrılmayı başardık. Vakit geçtikçe ve teknolojinin lojistik konularda gelişmesi ile mantıklı ve yararlı bulduğumuz bütün avantajlardan faydalanmaya özen gösterdik. Mevcutta ki tüm araçlarımız takip ve emniyet sistemi ile donanmıştır ve olası her hangi bir aksilikte merkez ofisimize bildirim sağlanmaktadır. Oluşabilecek her tür aksiliğe karşı önlemlerimiz hazır tutulup hiç bir şekilde sizleri olumsuz etkilememektedir.

Darıca Ambar Nakliyat

Darıca Ambar Nakliyat” için 6 yorum

  1. Yaklaşık 1 yıldır birlikte çalışıyoruz gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

  2. Darıca’dan yükümüzü eskişehire taşımışlardı. Gayet profesyonel bir nakliyat firması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir