körfez nakliyeci

Sektörde lider kuruluşumuz Körfez bölgesinde ki nakliyat ve ambar taleplerine artık olumlu bir şekilde geri dönüşler sağlayabiliyor. Uzun yıllardır şehir içi ve şehirler arası ambar, nakliyat alanında bir çok iş ortağına kendini kanıtlamış ve gözde olmayı başarmış bir şirketiz. Bu süreçte Körfez Nakliyat olarak bizler güncel kalmayı ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmeyi göz ardı etmeyerek en güvenli ve en pratik hizmetleri sunmayı da unutmadık. Sektörün tüm gelişen noktalarına odak sağlayarak hiç bir hizmetten geri kalmayarak Körfez bölgesinde ki bir çok kuruluş ile kalıcı iş bağları edinmeyi başarmış bulunuyoruz. Bu yılda da bölgenin en çok tercih edilen taşımacılık şirketi unvanın onur duyarak taşıyoruz.

Kocaeli bölgesi sanayi ve üretim alanlarında yurdun bir çok bölgesini geride bırakmış olup Körfez bölgesi de sanayileşme konusunda bir çok katkı sağlamıştır. Buna bağlı olarak sürekli üreticinin, üretimin fazlalaşması beraberinde nakliyat ve ambar taleplerinin artmasını sağlamıştır. 2016 yılında gözlemlerimiz sonucu taleplerin artışını seyretmek ile kalmayarak bölgede ki ihtiyacı azaltmaya yönelik çalışmalarda bulunduk. Bölgede geniş bir araç yelpazesi oluşturarak hazır bulunan yüklerin anında nakliye işlemlerine başladık. Bu sayede Körfez Nakliye talep ederlerini saatlerce nakliyat aracı beklemek gibi bir çok sorundan arındırmayı başardık.

Körfez Nakliyat Araç Tipleri

körfez nakliyat

Şirketimiz bünyesinde bulunan sayısı 80 gibi bir rakamı aşkın araç sayımız mevcut. Bu araçlar donanımsal açıdan günümüz teknolojileri ve ekipmanları ile güçlendirilmiştir. Özel yük biçimlerine göre kasa türü olan araçlar özel yük taşımacılığı konusunda taliplerine bir çok kolaylık sağlamakta. Araçta taşınan yükün zarar görme riskini özel kasa ve iç taban türleri ile hiç yok denilecek kadar azaltmış bulunuyoruz. Standart ve alışılmışın dışında ekstra güvenlikli ve anlık olarak merkez ofisimiz tarafından denetlenen araçlarımız sizlere kusursuz hizmeti sunmak için günün her vakti yollardalar. Çalışma arkadaşlarımızın her biri işini samimi duygular ile yapan Körfez Nakliye Firmaları personel deneyimi sıralamalarında bir çok başarılı işler ile adlarını duyurmuş kişiler olup sizlerin mutluluğu adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Araçlarımız her yük biçimine uygun olup en ufağı kamyonet en büyüğü 13.60 boyu olan tırlardır. Taşımacılık konusunda prosedürün gerektirdiği tüm belgelerimiz tam olup tamamen kurumsal yönde faaliyetimizi sürdürüyoruz. Kurumsal çözümler, en iyi araç filosu ve deneyimli kadromuz sizlerin mutluluğu ve güvenliği için günün her vakti çalışmalarını devam ettiriyor. Araç marka tercihlerimiz günümüzün en dev markaları olup periyodik bakımları zamanı gelmeden yapılmaktadır. Bizleri diğer Körfez Nakliyeciler arasından kolayca ayırabilen hizmet kalitemiz sizler için sürekli güncel tutulmaktadır.

Körfez Nakliye Sigortalı mı?

körfez nakliye şirketi

Taşınan her yük şirketimiz güvencesine sahip olmaktadır. Fakat ekstra olarak yük sigortası yapmak isteyen müşterilerimize sigortalı nakliye hizmeti de sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından fiyatı 1.000.000 TL’ye kadar olan tüm yüklere tam sigorta sağlanabilmektedir. Sigortalı taşımacılık türünü müşterilerimize her nakliye sürecinin başlangıcında ekip arkadaşlarımız alternatif olarak sunmakta ve sizlerin talepleri doğrultusunda sigortalı ve ya sigortasız taşıma biçimi uygulanmaktadır. Sigorta bedelleri anlaşma doğrultusunda uygun fiyat aralıklarında tutulmakta olup şirketimizin hiç bir fiyat talebi olmamaktadır. Her tür güvenceyi sizlere sağlayarak ve tüm yasal işlemler dahilinde Körfez bölgesinde ki ambar, nakliyat hizmetlerimiz aktif bir şekilde sürmektedir. Avantajlı ve bir o kadar da pratik hizmetlere kolayca sahip olmanızı sağlamak amaçlı belirttiğimiz bölgede ki araç yoğunluğumuz gün geçtikçe artmaktadır.

Körfez Ambar Taşıma Hassasiyeti

körfez nakliyat şirketi

Taşıdığımız ürünlerin sizler için ne denli değere sahip olduğunun fazlaca bilincindeyiz. Değerlerinize zarar vermeden gideceği noktaya kadar bırakmak ve sizlerin yüzünde ki mutluluğu görmek bizleri işimize bağlayan yegane sebeplerden. Eski usul ambar taşıyıcıları yükünüzü adresinizden toplama aracı ile alarak depolarında bölgeye asıl çıkacak araca yükleme yapmaktadır. Bu taşıma sistemini bazı firmalar çokça tercih etmektedir. Bu sistem taşınan yüke aktarma esnasında bir çok zarar verebilir, maddi ve manevi bir çok kaybınıza sebep olabilir. Önerdiğimiz ambar taşıma türü; bölgeye çıkacak aracın adresten ürünü alıp direkt olarak birinci elden teslim etmesidir. Körfez Ambar taleplerinizde bu tür hususlara dikkat ederek tedbiri elden bırakmayınız. Aksi taktirde zararınızın karşılanmaması bile mümkün duruma gelebilir.

İstanbul ve Kocaeli bölgelerinin ilçeleri dahil olmak üzere Türkiye’nin 81 bölgesine ambar hizmetimiz bulunuyor. Körfez bölgesinden gelecek tüm ambar taleplerine olumlu dönüşler sağlamaktayız. Yük ayrımı yapmadan özel kasa tipine sahip araçlarımız ile sizlere kesintisiz taşımacılığı en güvenli hali ile sunuyoruz. Ton bazlı ya da en ufak koli, poşet türü ürünleriniz adresinizden alınarak gideceği bölgede ki sevk adresine indirilmektedir. Körfez Nakliyat Ambarı sunduğu avantajlı hizmetlerini geçmişten günümüze en güncel halini kullanarak sizlere sunmaktadır.

Körfez Ambar Nakliyat

Körfez Ambar Nakliyat” için 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir