Şekerpınar Nakliyat

şekerpınar ambar nakliye

Yurt içi ambar ve nakliyat desteği sunmakta olan şirketimiz Şekerpınar da tüm müşterilerinin hizmet taleplerini karşılayabilecek araç filosu ve hizmet ağına sahiplik etmeye devam ediyor. Ekonomi ve sanayi gelişiminin Marmara bölgesinde ki parlayan yüzü Şekerpınar bölgesi her geçen gün gelişimini yüksek oranlarda çoğaltmakta. Bölgede ki üretimin artması lojistik ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Buna karşılık 2 yıl önce bölgede ki Şekerpınar Nakliyat ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduk ve bölgeye adapte olan araç sayımızı 3 katına çıkardık. Yıllardır hedeflediğimiz çizgide durmadan ilerleyerek sektörde ki en yenilikçi çalışma prensibi ile güvenli hizmetler sunan taşıma şirketi olmayı başarmış bulunmaktayız. Bölgenin en büyük araç filosu ve en geniş hizmet ağı sunan şirketi olarak lojistik anlamda her tür desteği Şekerpınar bölgesinde ki firma, kurum ve şirketlere aktarmaktayız.

Ekipman ve araç konusunda en başarılı markalar ile çalışmakta olan şirketimiz tüm lojistik belgelere sahip ve tamamen kurumsal olarak hizmetlerini sizlere aktarmaktadır. Sürekli yenilenen teknolojinin bizlere sunduğu bir çok avantajdan faydalanarak sizlere taşımacılığın en pratik halini aktarıyoruz. Araçlarımız yangın, hırsızlık gibi konularda tam güvenlik sağlamakta olup merkez ofislerimizden günün her vakti izlenmektedir. Yurdun 81 il ve ilçesine nakliyat, ambar hizmeti sunmakta olup, sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile bir çok Şekerpınar Nakliye Firmaları arasından basit bir şekilde sıyrılmayı başarmıştır. Bölgede ki en gözde taşıma şirketi haline geldiğimiz bu yılda da en güvenli taşımacılık hizmetlerini sunmak amaçlı güncel kalıyor ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

 Şekerpınar Nakliye Hizmet Ağı

şekerpınar nakliyat firmaları

Her geçen gün sınırlarımızı kırarak geldiğimiz bu noktada Türkiye’nin 81 bölgesi ve ilçeleri de dahil olmak üzere nakliye hizmeti sağlıyoruz. Günlük olarak yurdun tüm bölgelerine sevkıyat yapan nakliyat araçlarımız aynı gün içerisinde bulunduğu bölgeden yükleme yaparak İstanbul ve Kocaeli gibi bölgelere dönüş yapmaktadır. Şirketimizden yalnızca Şekerpınar Nakliye talepleriniz için değil farklı bir ilden gelecek ürünleriniz için de hizmet talep edebilirsiniz. Geldiğimiz bu noktada rakip firmalarımızı bir çok alanda geri bıraktığımızı görüyoruz ve duyuyoruz. Çoğu üretici firmanın bizi tercih etmesinde ki en büyük etken diğer taşıma firmasından memnun kalmadığı oluyor. İş ortaklarımız ile aramızda ki kalıcı bağların en büyük sebebi tamamen kurumsal ve anlayışlı bir biçimde yaklaşım sunmamızdır.

Donanımsal anlamda her tür imkanı içerisinde bulunduran araçlarımız ve özel tip yük taşımacılığı için dizayn edilen kasa tipleri taşınan yükleri adeta bir koruma haznesi gibi sararak yol boyu güvende tutmaktadır. Güvenli taşımacılığın bir markası haline gelmiş bulunan şirketimiz tarafınıza en olumlu yansıyacak nakliye planlamasını tüm detayları ile işleyerek rapor haline getirerek, nakliyenin yapılacağı gün raporun gerektirdiği işlemleri birebir uygulamaktadır. Uygulama süresince izlenilen yol durumu halinde yük sahipleri detaylı bir biçimde telefon araması aracılığı ile bilgilendirilmektedir. Şekerpınar Nakliyat Şirketleri arasından tercihinizi yaparken detaylı araştırma yapmanızı öneririz.

Şekerpınar Ambarı Özen İster

şekerpınar ambar

Ambar taşımacılığının günümüzde yüksek taşıma fiyatlarından sıkılmış bir çok kişi ve ya şirketin tercih ettiği bir taşıma türü olduğunu biliyoruz. Fakat bu hizmetten faydalanmak isteyip sonucunda maddi ve manevi bir çok kişininde olduğunu belirtmemiz gerek. Yanlış ambar taşımacılığı ve ya aktarım esnasında maddi zarar gören yükler sahibini manevi olarak bir çok problem ile karşı karşıya getirebilmekte. Yani fiyatı uygun olsun derken keşke daha yüksek bir bedel ödeseydim de bu sorunları yaşamasaydım diyebilmeniz mümkün. Şekerpınar Ambar hizmeti almak istiyorsanız öncelikle iyi bir araştırma yapmanız ve bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • Kaç günde teslim edilir?
  • Adresten adrese mi?
  • Aktarma yapılıyor mu?
  • Sigorta yapılıyor mu?
  • Ekstra ücret öder miyim?
  • Bölgede ki ilçeye kadar gider mi?

Bir ambar şirketi araştırdınız ve buldunuz. Sormanız gereken 6 temel soru mevcut. Bu sorulara karşılık aldığınız cevaplar sizi doğru taşıma şirketine ulaştırmış olacaktır. Bizlerden örnek verelim. Şirketimiz yükünüzü adresinizden teslim alır, aktarma yapmadan gideceği bölgede teslimat adresi ilçe ise noktaya kadar direkt teslim eder. Bu işlemler sizlerin isteği doğrultusunda sigortalı ve ya sigortasız olarak sağlanmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından alınan fiyat tarafınıza ekstra ücretsiz bir biçimde iletilmektedir. En basit ihtimale karşın yükünüze araç kasasında gelecek bir takım hasar ücretini şirketimiz karşılamaktadır. Bu bedel taşımadan önce planlanarak tarafınıza telefon araması ya da mail yolu ile iletilmektedir.

Şekerpınar Ambar Nakliyat

Şekerpınar Ambar Nakliyat” için 2 yorum

  1. Şekerpınar bölgesinde ambalaj işi yapıyoruz. Şirketinizi duymuştum fakat çalışmak nasip olmamıştı. Bir daha ki sevkiyat için sizleri arayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir